Tottenham Green Pazarı'nın Geri Dönüşü


Eklenme Tarihi: 2019-07-05 20:00:54

Özellikle de İngiltere vizesi sahibi göçmenlerin alışveriş yaptığı Tottenham Green pazarı yiyecek ve içecek stantları ile geri dönüyor.

Tottenham Green pazarı haftada bir kez olan ve hemen hemen her ulustan olan İngiltere vizesi sahibi göçmenin meyve-sebze alışverişi yaptığı bir Pazar. Geçen yıl Haringey belediyesi tarafından denenen ve başarılı olan pazar Cumartesi günleri yaz boyu açık olacak. El işleri, sanat ürünleri, yiyecek içecek tezgahları, local yiyeceklerle bölgenin hem İngilizlerin hem de İngiltere vizesi sahibi göçmenlerin ilgisi ile cazibe merkezi olacak gibi görünüyor.

Belediyenin yıllık yapılan Tottenham konferansında verilen bilgiye göre bu Pazar bölgeyi yenileyecek 20 yıllık planın bir parçası.

Tottenham Green marketi bölgedeki belediye ve Greater London Authority’nin 1.5 milyonluk sterlin yenilemesinin sonucu olarak ortaya çıkan projelerden biri. Bölgeyi yenileme çalışmaları arasında Tottenham Town Hall ve Bernie Grant Arts Centre gibi tarihi binaların çevresinde yeni oyun alanı, ışıklandırma, oturma yerleri, ağaçlandırma gibi çalışmaları da kapsıyor.

İngiltere vizesi ile beraber çalışma izni de olan kişiler de Tottenham Green bölgesindeki pazar için stant kiralayabilir ve satış yaparak gelir elde edebilirler.  

Her çeşit İngiltere vizesive İngiltere ile ilgili her konuda profesyonel danışmanlık hizmeti almak istiyorsanız lütfen İngiltere vizesi başvuru hattı üzerinden uzman ve tecrübeli danışmanlarla iletişime geçiniz.

"Tottenham Green Pazarı'nın Geri Dönüşü" sayfası 3111 defa okundu