İngiltere Ziyaretçi (Turist) Vizesi'ne Kimler Başvurabilir?


Eklenme Tarihi: 2019-07-06 09:44:32

İngiltere'de 6 aydan kısa süreli bulunmak üzere yapılacak seyahatleri kapsayan İngiltere Vizesi türü İngiltere Ziyaretçi (Turist) Vizesi'dir. İngiltere Ziyaretçi (Turist) Vizesi türleri herhangi bir İngiltere Çalışma İzni'ni kapsamaz.

İngiltere Ziyaretçi (Turist) Vizesi türleri ile İngiltere'ya yapılan seyahat esnasında herhangi bir işte çalışmak mümkün değildir. Ancak maddi gelir olmamak kaydıyla yalnızca iş görüşmesi veya toplantı gibi amaçlarla gerçekleştirilecek seyahatler için İngiltere İş Ziyareti Vizesi başvurusu yapmak mümkündür. İş görüşmesi amaçlı seyahat edecek kişiler vize türü hakkında detaylı bilgi için İngiltere İş Ziyareti Vizesi sayfasını inceleyebilirler.

Bunun yanı sıra İngiltere'de bulunan bir aile bireyini ziyaret etmek niyetindeki kişilerin İngiltere Aile Ziyareti Vizesi'ne başvurması gerekirken, tamamen turistik kapsamlı geziler için İngiltere Genel Ziyaret (Turist) Vizesi başvurusu yapılmalıdır. 

İngiltere Ziyaretçi (Turist) Vizesi türleri hakkında detaylı bilgi için İngiltere Ziyaretçi (Turist) Vizesi sayfasını inceleyebilir, başvuru yapmak için iletişim detaylarımızı kullanarak uzman firmalarla irtibata geçerek görüşebilirsiniz.

"İngiltere Ziyaretçi (Turist) Vizesi'ne Kimler Başvurabilir?" sayfası 4032 defa okundu