İngiltere Vizesi Yeni Yasa Hakkında Nereden Bilgi Alınabilir?


Eklenme Tarihi: 2019-07-18 13:44:38

İngiltere vizesi yeni yasa ve vize türleri ile ilgili yapılan son değişikliklerin neler olduğunu uzmanlardan öğrenebilirsiniz.

İngiltere vizesi yeni yasa düzenlemeleri ile birtakım değişikliklere maruz kalmaktadır. İngiltere vizesi başvuru şartları, başvuru prosedürleri, vize reddi itiraz yolları gibi çeşitli hususlarda değişiklik yapma yetkisi İngiliz İçişleri Bakanlığına aittir. İngiltere’nin 2019 yılında Avrupa Birliğinden çıkma ihtimali sebebiyle değişecek olan İngiltere vizesi türlerinden biri Ankara Anlaşması Vizesidir. Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere’de kendi işini kurmak isteyen bireylere sermaye şartı, maddi gelir ve İngilizce dil bilgisi seviye şartı olmadan şirket kurma hakkı veren bir vize türüdür. İngiltere vizesi yeni yasa düzenlemesi sebebiyle Brexit sürecinde İngiltere’nin Ankara Anlaşması Vizesini yürürlükten ne zaman kaldıracağı ve İngiltere’de Ankara Anlaşması ile bulunan bireylerin neler yapması gerektiğini uzman danışmanlar ile irtibata geçerek elde edebilirsiniz.

İngiltere vizesi yeni yasa hakkında güncel haberleri İngiltere vizesi Son Gelişmeler sayfasını takip ederek öğrenebilirsiniz.

İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında ve İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanları İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla tüm sorularınızı cevaplayacak ve talep etmeniz halinde başvuru işlemlerini başlatabilecektir.

"İngiltere Vizesi Yeni Yasa Hakkında Nereden Bilgi Alınabilir?" sayfası 373 defa okundu