İngiltere Vizesi Yeminli Tercüman İhtiyacı Var mıdır?


Eklenme Tarihi: 2019-07-18 13:39:12

İngiltere vizesi yeminli tercüman ihtiyacı, şahsi başvuru yapacak olan bireyler için doğabilecek olup uzman danışmanlık ile başvuru yapan bireyler tercüme için ek ücret ödemeyecektir.

İngiltere vizesi yeminli tercüman, başvuru sahiplerinin evrak listesinde tercüme edilmesi gereken evraklar bulunmaktadır. İngiltere vizesi başvuru sahipleri şahsi başvuru yapıldığı durumlarda evrakların tercümesi için gerekli olup bireyler tercüme için ücret ödemektedir. Ancak başvuru işlemlerini uzman danışmanlarla ile yapmaya karar veren bireyler için tercüme işlemlerini danışmanlık ücretine ek bir ücret talep etmeden yapabilmektedir. İngiltere vizesi başvuru için gerekli evrakları, uzmanlar tarafından belirlenmiş evrak limitlerini aşmadığı sürece tercümeler için ekstra ücret talep etmemektedir. Ancak şahsi başvuru yapan bireyler İngiltere vizesi yeminli tercüman ücretine ek olarak başvuru sonucunun olumsuz olması halinde vize reddine itiraz ücreti eklenecektir. Vize reddine itiraz etmek isteyen bireyler uzman danışmanları ile irtibata geçerek vize başvuru ücretlerini, danışmanlık ücretini, başvuru reddine itiraz ücretinin neler olabileceği hususunda bilgi sahibi olabilecektir. 

İngiltere vizesi yeminli tercüman yerine uzmanlar ile başvuru yapılması halinde vize reddi sebepleri en aza indirilebilecek ve vize sonucunun olumlu olma ihtimali artırılmış olacaktır. “İngiltere vizesi retlerine itiraz yolları değişiyor mu?”, “İngiltere vizesi başvuru aşamalarında yapılan son değişiklikler nelerdir?” gibi sorulara İngiltere vizesi Son Gelişmeler sayfasını takip ederek yanıt bulabilirsiniz.

İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında ve İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlara İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşabilir, kafanızı kurcalayan tüm soruların yanıtları bulabilirsiniz.

"İngiltere Vizesi Yeminli Tercüman İhtiyacı Var mıdır?" sayfası 392 defa okundu