Birmingham’da Moda Rüzgarı


Eklenme Tarihi: 2019-07-05 12:30:49

Eğer bir an önce İngiltere turist/ziyaretçi vizesine başvurursanız İngiltere’nin Londra’dan sonra en kalabalık olan şehri Birmingham’da eşsiz bir moda fuarına katılabilirsiniz.

Dünya moda trendlerinin ve fuarlarının merkezi her ne kadar İngiltere’nin başkenti Londra olarak bilinse de, Birmingham’da da moda severler için renkli organizasyonlar düzenleniyor. Londra’daki London Fashion Week’i kaçırmış olanlar, İngiltere turist/ziyaretçi vizesine en kısa zamanda başvurarak İngiltere’nin en büyük moda ve hazır giyim fuarlarından birini 9-11 Ağustos tarihleri arasında Birmingham’da yer alan The National Exhibition Centre’a katılabilirler.

Hazır giyim ve tekstil sektöründen birçok Türk markasının da ağırlanacağı bu moda fuarında, eğer sizde moda sektöründeyseniz ve dünya markaları ile tanışmak istiyorsanız, hem iş amaçlı hem de İngiltere’de bir moda fuarı deneyimi edinmek amacı ile İngiltere vizesine başvurarak 25 farklı ülkeden gelen 1450’den fazla marka ile buluşabilirsiniz.

Birmingham’da gerçekleşecek bu moda fuarına katılacak dünyaca üne sahip en popüler markalar arasında Türkiye’de de çok rağbet gören Calvin Klein, DKNY ve Dockers da yer alacak.

İngiltere turist/ziyaretçi vizesi türleri de dahil olmak üzere diğerher çeşit İngiltere vizesive İngiltere ile ilgili her konuda profesyonel danışmanlık hizmeti almak istiyorsanız lütfen İngiltere vizesi başvuru hattı üzerinden uzman ve tecrübeli danışmanlarla iletişime geçiniz.

"Birmingham’da Moda Rüzgarı" sayfası 3067 defa okundu