• Ankara Antlaşması Vizesi Başvurusu
  • İngiltere Vizesi Başvurusu
  • İngiltere Ziyaretçi (Turist) Vizesi / İngiltere Akademik Ziyaretçi Vizesi Nedir?

İngiltere Akademik Ziyaretçi Vizesi Nedir?

Güncellenme Tarihi: 2018-12-10 11:01:35

İngiltere'de 6 aydan kısa süreli olmak kaydıyla ve herhangi bir maddi kazanç sağlanmaması şartıyla araştırma yapmak isteyen akademisyenlerin başvuracağı İngiltere Vizesi türü İngiltere Akademik Ziyaretçi Vizesi'dir.

İngiltere Akademik Ziyaretçi Vizesi İngiltere'ye turistik veya bir başka amaçla seyahat etmek isteyen akademisyenleri kapsayan bir İngiltere Vizesi türü değildir. İngiltere'ye Akademik Ziyaretçi statüsünde başvuru yapabilmek için İngiltere'de bir enstitü veya üniversitede araştırma yapmak ve akademik çalışmalarda bulunmak amacı taşınmalıdır.

İngiltere'de seminer ve panellere katılmak isteyen akademisyenlerin de başvurması gereken İngiltere Vizesi türü İngiltere Akademik Ziyaretçi Vizesidir.

Akademisyenler için İngiltere Vizesi hakkında detaylı bilgi almak için İngiltere Akademik Ziyaretçi Vizesi sayfasını inceleyebilir, iletişim detaylarımızı kullanarak bizimle irtibata geçebilir, İngiltere Akademik Ziyaretçi Vizesi konusunda uzman danışmanlarımızla görüşebilir ve işlemlerinizi başlatabilirsiniz. 

Detaylı bilgi için İngiltere Ziyaretçi / Turist Vizesi sayfasını ziyaret ediniz »

  • "İngiltere Akademik Ziyaretçi Vizesi Nedir?" sayfası 41983 defa okundu
  • akademik ziyaretçi, ingiltere, akademi, vize, araştırma
x

Bizi Takip Edin